Gäller det Nordisk Bergteknik?

klicka här

Andreas Christoffersson VD 070-6211928 andreas.christoffersson@bergteknik.se
Lars Melin Arbetschef 070-3253943 lars.melin@bergteknik.se
Sune Grundström Arbetschef 070-5958385 sune.grundstrom@bergteknik.se
Mikael Lund Projektering/Mätning 0703-462640 mikael.lund@bergteknik.se
Torbjörn Nylander 072-1852222 torbjorn.nylander@bergteknik.se
Torbjörn Sandström 070-3253044 torbjorn.sandstrom@bergteknik.se
Bo Karlsson Inköp 070-2627500 bo.karlsson@bergteknik.se
Johan Lundqvist Ekonomi 076-3927121 johan.lundqvist@bergteknik.se
Kristina Johansson Fakturafrågor 070-2728731 kristina.johansson@bergteknik.se
Christin Strandberg  Administration 070-2725955 christin.strandberg@bergteknik.se
Växel 0929-10910

Vi fördrar att ni skickar era fakturor som en elektronisk faktura som kallas e-faktura.

Vid frågor om uppsättning av detta, kontakta Pagero kontaktcenter på info@pagero.com eller +46 31 730 88 30 eller +46 31 730 88 80.

Om fakturan skickas som PDF med e-post.

invoice.5564289063@kollektor.no

Om fakturan skall skickas med post.

Norrbottens Bergteknik AB

PG 1400

73784 Fagersta

Kontakta oss


Postadress: Box 4075, 904 03 Umeå

Besöksadress: Lärlingsgatan 29B, 904 22 Umeå