);

Kontaktpersoner Norrbottens Bergteknik

VD

Andreas Christoffersson

070-621 19 28

andreas.christoffersson@bergteknik.se

Arbetschef

Sune Grundström

070-595 83 85

sune.grundstrom@bergteknik.se

Arbetschef

Lars Melin

070-325 39 43

lars.melin@bergteknik.se

Projektering/Mätning

Mikael Lund

070-346 26 40

mikael.lund@bergteknik.se

PC REGION MELLANSVERIGE​

Torbjörn Nylander​​

072-185 22 22

torbjorn.nylander@bergteknik.se

INKÖP

Bo Karlsson

070-262 75 00

bo.karlsson@bergteknik.se

EKONOMICHEF

Helena Sundman

076-855 52 99

helena.sundman@bergteknik.se

LÖN/EKONOMI​

Jeanette Bergström

070-257 07 10

jeanette.bergstrom@bergteknik.se

LÖN/EKONOMI​​

Ann-Catrin Andersson

070-310 97 50

ann-catrin.andersson@bergteknik.se

Affärsutvecklingschef

Nils-Petter Nilsson

072-504 88 00

nils-petter.nilsson@bergteknik.se

Arbetsledare BFG

Emil Fredriksson

070-699 23 29

emil.fredriksson@bergteknik.se

VD, Hyrcon

Mikael Sundqvist

070-363 22 43

mikael@hyrcon.se

Nordisk Bergteknik

Vi är en del av koncernen Nordisk Bergteknik. Klicka nedan för kontaktuppgifter till dem.

Växel och adresser

Telefoni

Växel:

Tel: 0929-109 10

Besök

Besöksadress:

Löpevägen 16, 906 20, Umeå

Post

Postadress:

Betonggatan 3, 942 36, Älvsbyn

Offertförfrågan

Önskar du få en offert?

Till oss kan du maila ditt förfrågningsunderlag så svarar vi så snabbt vi kan!

Använd adressen: ffu@bergteknik.se