);

Kontaktpersoner Norrbottens Bergteknik

VD

Andreas Christoffersson

Tel: 070-621 19 28

E-post: andreas.christoffersson@bergteknik.se

Arbetschef

Sune Grundström

Tel: 070-595 83 85

E-post: sune.grundstrom@bergteknik.se

Arbetschef

Lars Melin

Tel: 070-325 39 43

E-post: lars.melin@bergteknik.se

Projektering/Mätning

Mikael Lund

Tel: 070-346 26 40

E-post: mikael.lund@bergteknik.se

PC REGION MELLANSVERIGE​

Torbjörn Nylander​​

Tel: 072-185 22 22

E-post: torbjorn.nylander@bergteknik.se

INKÖP

Bo Karlsson

Tel: 070-262 75 00

E-post: bo.karlsson@bergteknik.se

EKONOMICHEF

Helena Sundman

Tel: 076-855 52 99

E-post: helena.sundman@bergteknik.se

LÖN/EKONOMI​

Jeanette Bergström

Tel: 070-257 07 10

E-post: jeanette.bergstrom@bergteknik.se

LEVERANTÖRSRESKONTRA

Kristina Johansson

Tel: 070-272 87 31

E-post: kristina.johansson@bergteknik.se

Arbetsledare BFG

Emil Fredriksson

Tel: 070-699 23 29

E-post: emil.fredriksson@bergteknik.se

VD, Hyrcon

Mikael Sundqvist

Tel: 070-363 22 43

E-post: mikael@hyrcon.se

Nordisk Bergteknik

Vi är en del av koncernen Nordisk Bergteknik. Klicka nedan för kontaktuppgifter till dem.

Växel och adresser

Telefoni

Växel:

Tel: 0929-109 10

Besök

Besöksadress:

Löpevägen 16, 906 20, Umeå

Post

Postadress:

Betonggatan 3, 942 36, Älvsbyn

Offertförfrågan

Önskar du få en offert?

Till oss kan du maila ditt förfrågningsunderlag så svarar vi så snabbt vi kan!

Använd adressen: ffu@bergteknik.se